PAINTBALL

Jest to gra strategiczna o charakterze militarnym, polegająca na wyeliminowaniu przeciwnika lub wykonaniu określonego zadania/scenariusza przy wykorzystaniu markera paintballowego na żelatynowe kulki wypełnione farbą. Gra po raz pierwszy została przeprowadzona latach 80-tych dwudziestego wieku w stanie New Hampshire. W rozgrywce udział wzięło 12 osób i wykorzystano pistolety do znakowania bydła.

Paintball jest doskonałym ćwiczeniem interpersonalnym. Wykorzystywany jest jako element szkoleń outdoorowych i wyjazdów integracyjnych. Wiele firm odkryło zalety paintballa, który uzupełnia min. systemy motywacyjne w firmach. Rozgrywki paintballowe pozwalają budować zaufanie w grupach, odkrywają talenty liderskie graczy i wspaniale integrują zespoły pracownicze.

Zagraj w paintball w ciekawej scenerii. Zapomnij o całym świecie i poczuj smak zabawy. Chciałeś kiedyś stać się VIPem, Zombie, a może wstąpić do Marines? Rozmaite scenariusze pozwolą wcielić się w różne role, a zadania, które na Was czekają zmuszą cały zespół do współpracy.