URZĄDZENIA REKREACYJNE

Pragniemy, żeby nasze dmuchańce wywoływały nie tylko uśmiechy, ale też wspomnienia! Dlatego postawiliśmy na urządzenia do zabawy i współzawodnictwa. Dzięki naszym propozycjom uczestnicy przeżyją niezapomniane chwile, a twoja impreza nie będzie oklepana.

 

DMUCHANA ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Do tego dmuchańca ustawiają się kolejki chętnych podczas każdego festynu! Ścianka ma imponujące 8,5 metra wysokości oraz dwa stanowiska do wspinania o różnym stopniu trudności. Każdy wspinacz jest wyposażony w uprząż i kask dobrane do budowy ciała. Uczestnicy są asekurowani sposobem „na wędkę” przez odpowiednio przeszkolonych pracowników.

 

                                                                     

 

BUBBLE FOOTBALL

Zabawa która bije rekordy popularności na całym świecie. Przedstawiamy ofertę łączącą doskonałą rozrywkę ze sportem, co zapewni podwójną dawkę endorfin. Gra w bubble football dodatkowo rozwija kondycję i równowagę.
Zabawa jest prosta – każdy zawodnik wchodzi do wielkiej dmuchanej piłki – i gramy!

Upadki, zderzenia, salta, emocje i mnóstwo, mnóstwo radości.

 

 

 

KULE WODNE

Chyba każdy kiedyś marzył o tym, żeby potrafić chodzić po wodzie. W dmuchanych kulach wodnych będziemy mieli taką możliwość! Rozkładamy specjalny basen, napełniamy go wodą, i zapraszamy do cudownej zabawy
Warunek konieczny – dostęp do bieżącej wody.

 

 

 

 

DMUCHANY ZAMEK – FARMER
Konieczny na większości imprez z udziałem dzieci… uwielbiany przez nasze pociechy dmuchany zamek – zjeżdżalnia. (6x7x10m)

 

 

 

 

 

ZIMOWY PLAC ZABAW
Plac zabaw z przeszkodami, małą zjeżdżalnią, kulkami i koszami. Jest to mały dmuchaniec, który przynosi baaardzo dużo radości najmłodszym uczestnikom zabawy. Jego rozmiary to 5m*4,2m.

 

 

 

 

 

ZORBING
Poczuj na własnej skórze, jak się kręci świat! Wejdź do środka ogromnej dmuchanej kuli i stocz się z górki lub specjalnej zjeżdżalni.
W kuli jednocześnie przebywać mogą dwie osoby.

 

 

 

MEGA PIŁKARZYKI

Zabawa, która dostarczy wszystkim dużo emocji. Uczestnicy staną się żywymi piłkarzykami i poruszając się jedynie w prawo i w lewo będą musieli wbić piłkę do bramki przeciwnika. Wszystko odbywa się na specjalnie przygotowanym boisku, a uczestnicy przywiązani są do poręczy, z którymi się poruszają.

 

 

 

 

 

TOR PRZESZKÓD CRASHCADER
Trzydziestometrowy tor przeszkód zaprojektowany do rywalizacji dwóch osób jednocześnie. Idealny na imprezy firmowe, a także dla młodszych uczestników imprez.

 

 

 

 

 

EUROBUNGEE
Znane i uwielbiane urządzenie służące do bezpiecznych podniebnych podróży.

 

 

 

 

 

 

STRZELNICA ASG
Będziemy mieli okazję strzelać z replik AK47 i Beretty. Sprawdzimy, czy mamy w naszym gronie prawdziwych snajperów.

 

 

 

 

 

STRZELNICA ŁUCZNICZA I ARCHERY TAG
Zajęcia rodem z filmowego lasu Sherwood. Zamienimy się na chwilę w Robin Hood’a i postaramy się zdobyć jak najwięcej punktów na strzelnicy łuczniczej.

 

 

 

 

TOR QUADOWY
Każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił w jeździe quadem na specjalnie ustawionym torze, pewnym siebie osobom może uda się wyjechać w teren.

 

 

SLACKLINE
Przechodzenie po taśmie rozwieszonej pomiędzy dwoma uchwytami wcale nie należy do najprostszych zadań. Uczestnicy zostaną poinstruowani oraz asekurowani przez naszą kadrę.