Białe szkoły

Dla początkujących i dla tych zaawansowanych, dla małych i dużych… Biała szkoła jest najlepszą propozycją dla dzieci w każdym wieku. Nasi instruktorzy szkolą na wielu poziomach, również od zera. Podczas wycieczki każde dziecko nauczy się nowych ewolucji.

 

Białe Szaleństwo 5 dni – Zapraszamy na wyjątkowe szaleństwo narciarsko – snowboardowe do jednego z naszych ośrodków w Wiśle, Sokółce k. Karpacza i Szpindlerowym Młynie w Czechach! Podczas wyjazdu Uczestnicy będą jeździć na stokach o różnym stopniu trudności. Dla tych bardziej zaawansowanych będą organizowane wyjazdy na dłuższe i trudniejsze stoki.

Przeczytaj więcej:

BIAŁE SZALEŃSTWO 5 DNI

#Przygoda #Narty #Zabawa #Nauka #Snowboard #Adrenalina #Extreme #NaMaxxxa

Cena wycieczki 5-dniowej: od 899 zł

Białe szaleństwo w Wiśle 7 dni – Wycieczka ma na celu łagodne wprowadzenie naszych Uczestników w świat białego szaleństwa. Poprzez zabawę i odpowiednie natężenie zajęć zarazimy ich miłością nie tylko do nart i snowboardu, ale także do zdrowego stylu życia, jaki promują sporty zimowe. W młodości łatwiej nabiera się umiejętność jazdy, dzięki czemu w przyszłości można nabierać systematycznie doświadczenia i czerpać z narciarstwa przyjemność, relaks i czystą frajdę!

Przeczytaj więcej:

BIAŁE SZALEŃSTWO – WISŁA 7 DNI

#Przygoda #Narty #Zabawa #Nauka #Snowboard #Adrenalina #Extreme #Wisła

Cena wycieczki 7-dniowej: od 1199 zł

Białe szaleństwo w Tatrach 7 dni – Zapraszamy na wyjątkowe szaleństwo narciarsko – snowboardowe do miejscowości Murzasichle w Tatrach. Mieszkać będziemy w ośrodku „Pod Reglami” , skąd mamy świetną bazę wypadową na stok, a także do Zakopanego. Od najbliższego stoku „MurzasichleSki” dzieli nas około 200 metrów.

Przeczytaj więcej:

BIAŁE SZALEŃSTWO – MURZASICHLE 7 DNI

#Przygoda #Narty #Zabawa #Nauka #Snowboard #Adrenalina #Extreme #Tatry

Cena wycieczki 7-niowej – od 1299 zł