ARCHERY TAG

Co to jest Archery Tag?

Archery Tag to świeża gra zręcznościowa, podbijająca światowe rynki. Dostępna już w kilkudziesięciu krajach na całym świecie! Inaczej nazywamy tą rozgrywkę paintball na łuki lub bezpieczne walki łuczników 🙂

 

 

Dzięki odpowiednio zabezpieczonym strzałom, z miękką piankową końcówką, można strzelać do siebie zachowując przy tym pełne bezpieczeństwo. Mniejsza siła uderzenia sprawia, że gra nadaję się również dla kobiet i młodzieży. Dodatkowo strzały nie brudzą, więc nie jest wymagany specjalny strój.

Atrakcja dostępna również w pakietach z Bubble Football. Idealnie nada się na eventy integracyjne i team-buildingowe.

 

Dla kogo jest Archery Tag?

Zabawa polecamy wszystkim niezależnie od wieku, płci lub kondycji fizycznej. W grze bardzo dobrze radzą sobie dzieci już od 10. roku życia. Młodsi uczestnicy mogą bawić się wspólnie z opiekunami.

 

 

 

Gdzie można zagrać?

Grę możemy zorganizować w wybranym przez Ciebie miejscu. Na zewnątrz i w budynkach. Orliki, korty tenisowe, boiska szkolne i osiedlowe, sala/hala sportowa – to tylko kilka propozycji idealnych miejsc do gry w Archery Tag. Zabawę można przeprowadzić również na plaży, parkingu, bądź w jakimkolwiek innym miejscu, którego wymiary pozwolą na nadmuchanie i rozstawienie kilku barykad.

Ile to kosztuje?

60 zł / osobę za 1-2 godzin wystrzałowej zabawy, w ciągu której zdążysz się świetnie pobawić.

Lub 100 zł / osobę w połączeniu z bubble football.

W cenie organizacji Walk Łuczników zawiera się: przeszkolenie uczestników i gra,

 wyposażenie graczy (łuk, strzały, maska, ochraniacz przedramienia), rozłożenie kompletnego pola do gry, obsługa sędziowska i prowadzenie Walk Łuczników.