ANIMACJE

Imprezy okolicznościowe dla dzieci 2022

Proponowane formy aktywności:

  • Tematyczne warsztaty plastyczne – Inspiracja oraz zapoznanie się z różnorakimi technikami plastycznymi, rezultatem warsztatów będzie własnoręcznie I samodzielnie wykonana przez dziecko praca. Dzieci pracują w miłej atmosferze, pośród rówieśników, pod okiem animatora.
  • Klanza– zabawy z chustą animacyjną, KLANZA przypomina kolorowy spadochron. Mnogość zabaw związanych z chustą pozwoli nam zabawić najbardziej wybredne dzieciaki.
  • Zabawa z bańkami mydlanymi – robienie gigant baniek oraz zamykanie w nich– dzieci będą miały okazję obserwować tworzenie wielkich i małych baniek mydlanych. Posiadamy specjalny sprzęt oraz doświadczonych animatorów. Każde dziecko może wziąć aktywny udział w pokazie. Największą atrakcją jest zamykanie w bańce I możliwość samodzielnego spróbowania puszczania baniek. Urządzimy nawet zawody w tworzeniu najdłuższego węża z baniek.
  • Walki z bańkami na balonowe miecze – nasi uczestnicy dostaną balonowe szable i dzięki nim będziemy polować na mydlane bańki puszczane z zawrotną prędkością.

  • Klocki Bamp – to czas by zamienić się w konstruktorów. Za pomocą plastikowych rurek oraz łączników stworzymy wymarzoną budowlę, wszystko zależy od naszej wyobraźni.
  • Mega Twister – gra wszystkim znana i lubiana w wersji GIGANT!
  • Mega jenga – gracze po kolei wyciągają klocek za klockiem i układają je na szczycie konstrukcji, która z każdą cegiełką chwieje się coraz bardziej. Kto zburzy wieżę – przegrywa. Emocje rosną wraz z wysokością budowli i eksplodują, gdy ta wali się na ziemię.
  • Gry i zabawy ruchowe – podczas tej atrakcje wpadniemy w wir szalonej zabawy, wraz z naszym szalonym animatorem weźmiemy udział w wyścigach konnych, poznamy bizony a również polecimy na Wyspy Kanaryjskie z Papużką.
  • Mini Dmuchaniec – dla najmłodszych uczestników zabawy będzie również czas szaleństwa, pod okiem rodziców będą mogli poskakać na mini dmuchańcu (wymiary dmuchańca pozwalają na rozłożenie go w pomieszczeniu, dmuchawa jest cicha i nie uprzykrza zabawy pozostałym gościom).

To tylko niektóre punkty programu , które z chęcią dla Państwa przygotujemy. W razie życzenia możemy spersonalizować scenariusz lub dodać preferowane przez Państwa rozrywki.

Koszt imprezy: 150 zł/godzinę + koszt dojazdu na miejsce imprezy.