AKCJA MIKOŁAJ

MIKOŁAJ ODWIEDZA DOMY I MIESZKANIA

Z pewnością Twoje dzieci napisały już list do Świętego Mikołaja i nie mogą się doczekać jego przyjścia.
A ty co zrobisz gdy nadejdzie ten dzień? Oczywiście, że zawsze możesz powiedzieć, że Mikołaj nie miał czasu wiec podrzucił tylko prezenty i pojechał do innych dzieci (ale ile lat można tak mówić?).

 

Zaproś do domu Prawdziwego Mikołaja!

On przyjdzie niespodziewanie, rozda prezenty i zostawi uśmiech na twarzy Twojego dziecka!

 

MIKOŁAJ ODWIEDZA PRZEDSZKOLA I SZKOŁY

Nasz Mikołaj nie tylko rozdaje prezenty. Może również pobawić się z dziećmi, pośpiewać lub zaprosić na spotkanie Śnieżynki. Jeżeli trzeba Mikołaj zorganizuje Elfią orkiestrę lub Śnieżnego DJ’a. Jego pomocnicy mogą udekorować salę lub zamówić prezenty niespodzianki.

Wygląd takiej wizyty zależy od miejsca, ilości dzieci, opiekunów, a przede wszystkim pomysłów.

MIKOŁAJ ODWIEDZA FIRMY

Mikołaj odwiedzi Twoja firmę, przybędzie do miejsca gdzie odbywa się świąteczna impreza, profesjonalnie rozda prezenty. Odwiedzi też Twoich stałych klientów, rozda ulotki lub po prostu pożyczy Ci swój strój. A jeżeli nie masz czasu to Mikołaj kompleksowo zorganizuje dla Ciebie niezapomniany świąteczny wieczór, który będzie żył w pamięci pracowników przez cały następny rok.

 

JAK TO WYGLĄDA?

Po wcześniejszym umówieniu dnia i godziny Mikołaj zastawia swoje sanie i renifery pod domem. Daje Ci znak (SMS lub sygnał), że już nadjechał. Przed wejściem odbiera prezenty w umówionym miejscu i już jest gotowy. Wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością. Rozlega się pukanie do drzwi. „Ho! Ho! Ho Czy są tu grzeczne dzieci!?”. W drzwiach staje Mikołaj z długą, siwą brodą i workiem pełnym prezentów. Dzieci zapraszają Mikołaja do domu i zaczyna się Rozdawanie prezentów.
Wizyta trwa 20-30 min. To wystarczy na rozdanie wszystkich upominków, piosenki, wierszyki, rozmowy o tym kim chcemy być jak dorośniemy (wyłącznie z rodzicami), wyciąganie ciekawskich z worka, wspólne zdjęcia i oczywiście kolędowanie.

Po wszystkim Mikołaj żegna się z dziećmi, daje słowo przyjścia za rok i zostaje odprowadzony do drzwi przez rodziców, gdzie sam zostaje obdarowany 🙂

wizyta Mikołaja 

w domu ok. 20-30 minut w szkole lub przedszkolu do 45 minut w firmie  
  • 270zł w Wigilię
  • 220zł w każdy inny dzień
  • 200zł śnieżynka/elf 
  • 300zł Mikołaj
  • 200zł śnieżyna/elf
  • 100zł kolejna godzina animatora

możliwość warsztatów bożonarodzeniowych
od 35zł/dziecko

czas i ceny ustalane
indywidualnie z klientem